אודותינו

חברת פספורטים מתמחה בייעוץ, ליווי וסיוע לישראלים שמעוניינים להשיג דרכון אירופאי בהתאם למסלולי ההתאזרחות החדשים שנפתחו בספרד ופורטוגל.

קצת רקע: עד לאחרונה הדרך לדרכון אירופאי היתה אפשרית רק באמצעות זיקה ישירה של דור או שניים אחורה אל המדינה המבוקשת. בפועל המסלול הזה (שדרש התגברות על הרבה מכשולים בירוקרטיים) היה רלוונטי רק עבור ישראלים בעלי זיקה למדינות כמו פולין, הונגריה, גרמניה ואוסטריה. עבור רוב הישראלים ממוצא ספרדי הדלת הזו היתה נעולה.

חקיקה חדשה שמשנה את התמונה
אבל לפני שנים אחדות קרה משהו שהפך את כל התמונה. ספרד ופורטוגל חוקקו חוקים שמאפשרים לצאצאי מגורשי ספרד לקבל אזרחות ספרדית או פורטוגלית בהליך מיוחד והדרך לקבלת דרכון אירופאי נפתחה עבור מאות אלפי ישראלים שמוצאם מקהילות עם זיקה לגירוש ספרד כמו קהילות צפון אפריקה, טורקיה ויוון.

אחרי שזה נאמר, קשה מאוד לבצע את ההליך הזה בלי ליווי מקצועי שאינו בעל רקע במחקר גנאלוגי ושבקי בפרטי החוק, בנהלים ושיכול לתווך בין מבקש האזרחות לבין הרשויות במדריד וליסבון. כאן, בדיוק, נכנסת חברת פספורטים לתמונה.

חבילת שירות שלמה
פספורטים מעניקה כמה רבדים של שירותים למי שמבקש להוציא דרכון אירופאי באמצעות המסלולים החדשים בספרד ופורטוגל. ברובד הראשון פספורטים מציעה בדיקת זכאות, חינם, עבור כל מי שמעוניין לבחון אם האופציה לדרכון אירופאי במסלול הספרדי פורטוגלי פתוחה בפניו.

במידה והפונה זכאי לאזרחות במסלול, הוא יכול לבחור לקבל מפספורטים חבילת ליווי שלמה בדרך לקבלת הדרכון. הן במסלול הספרדי והן במסלול הפורטוגלי. באמצעות פספורטים ניתן לסיים את ההליך בפרק זמן העומד על בין שנה לשנתיים, בהתאם לסוג המסלול ומשתנים נוספים, שחלקם קשורים לבירוקרטיה בספרד ופורטוגל וחלקם קשורים למגיש הבקשה כמו, למשל, שליטה בשפה הספרדית שהיא תנאי לקבלת דרכון במסלול הספרדי.
 


ניסיון עשיר ואחוז הצלחה מרשים


פספורטים היא אחד הגורמים הכי מנוסים שפועלים היום בישראל בתחום מימוש אזרחות אירופאית.

החברה החלה לפעול זמן קצר אחרי שהחוק בספרד נכנס לתוקף ובפרק זמן זה כבר ליוותה מאות ישראלים שהשלימו את ההליך או עומדים להשלים אותו בימים אלה.

בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day