אזרחות ודרכון ליוצאי ספרד

במשך שנים ארוכות היו אזרחות ודרכון ליוצאי ספרד סוג של חלום בלתי אפשרי. אבל היום, בזכות חקיקה חדשה בספרד ופורטוגל, החלום הזה הפך למאוד נגיש.

אזרחות פורטוגלית ליוצאי ספרד
בעשורים האחרונים יש תהליך של 'יציאה מהארון' של אלפי צאצאים למשפחות אנוסים בספרד ובעיקר בפורטוגל, בה ההערכות מדברות על עשרה אחוזים מכלל האוכלוסייה שהם צאצאים ישירים של אנוסים. התהליך הזה הביא לדיון עמוק וסוג של הכאה על חטא וכתוצאה ממנו ביטלה ספרד את צו הגירוש הידוע לשמצה מ-1492.

הביטול הזה הניע תהליך שבסופו חוקקו ספרד ופורטוגל חוק שמסדיר מסלולים לקבלת אזרחות ודרכון למגורשי ספרד.
המסלול הספרדי דורש השקעה ושליטה בשפה ובהיסטוריה הספרדית ולכן הוא פחות נגיש לרוב הישראלים הזכאים. מנגד, מסלול אזרחות פורטוגלית ליוצאי ספרד, ליברלי ומקל בצורה מפתיעה.

אזרחות פורטוגלית ישראלים
עבור ישראלים אזרחות פורטוגלית טומנת בחובה הבטחה אמיתית. אל תשכחו שפורטוגל היא חלק מהאיחוד האירופאי ומגוש היורו. המשמעות של זה בתכלס היא שמי שמחזיק בדרכון פורטוגלי למעשה מחזיק בדרכון של כל 28 מדינות האיחוד האירופי והוא יכול לנוע בחופשיות, ללמוד, לעבוד בכל מדינות האיחוד, וזה כולל מדינות כמו הולנד, גרמניה, צרפת ואיטליה.

מי הם הישראלים שיכולים ליהנות מאזרחות ודרכון ליוצאי ספרד? ובכן, החוק פירסם רשימה של אלפי שמות משפחה שדי בהצגת זיקה ישירה לאחד מהם בשביל להתחיל במסלול של אזרחות פורטוגלית לישראלים. בפועל אנחנו מדברים על כמעט כל יוצאי צפון אפריקה, יוון, בולגריה, טורקיה, כמו גם חלק מיוצאי עיראק ותימן.

איך להוציא דרכון לפורטוגל?
במקום לשבור את הראש בשאלה – איך להוציא דרכון לפורטוגל? הכי טוב שתפנו למקצוענים שעושים את העבודה. זה יחסוך לכם לא רק זמן וטרטורים, אלא גם הרבה כסף ואת הצורך לנסוע בעצמכם לפורטוגל ולנהל בה הליכים. אנחנו מדברים על חברת פספורטים שמתמחה בהליכי הוצאת אזרחות ודרכון ליוצאי ספרד.

החברה שמפעילה צוות של משפטנים וחוקרים גנאלוגיים מחזיקה מערך בין-יבשתי שפועל בישראל מול הזכאים ובפורטוגל מול השלטונות. התוצאה, אחוזי הצלחה שמתקרבים ל-100% ותהליך מהיר וקל.
 
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day