אזרחות פורטוגלית עלות

איך להוציא דרכון לאירופה? היום רבים מבינים כי אזרחות פורטוגלית לישראלים היא המסלול הכי מהיר לפספורט אירופאי. בטח כשמדובר בישראלים ממוצא ספרדי.  אחרי שהנקודה הזו הובהרה, השאלה הבאה תהיה באופן טבעי, כמה זה עולה לנו?

איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד בלי לפשוט רגל?
אזרחות פורטוגלית עלות, שלוש המילים האלו מעוררות דאגה. אחרי הכול סביר שמדובר בתהליך יקר הכרוך בנסיעות לפורטוגל ותשלום שכר טרחה גבוה לעורך דין וכל התהליך עשוי להסתכם ביותר ממאה אלף שקלים?

זהו, החדשות הטובות שזה ממש לא ככה. מסתבר ש'אזרחות פורטוגלית' היא שד הרבה פחות נורא ממה שנדמה לכם. היום אזרחות פורטוגלית לישראלים זה משהו שהמחיר שלו כמעט שווה לכל נפש.

אם תנסו לחסוך תשלמו ביוקר
זה אולי נשמע פרדוקסלי אבל כשהמשוואה היא 'אזרחות פורטוגלית עלות', הפתרון המשתלם, שלא לומר – 'הזול'  – ביותר זו הפנייה למומחים. דווקא הפנייה למקצוענים שעבורם השאלה – 'איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד? היא תחום עיסוקם, תחסוך לכם הרבה כסף.

בגלל מבנה הבירוקרטיה מי שניסה לחסוך את עלות התיווך של המקצוענים גילה ששכרו בהפסדו. בסופו של יום המתמטיקה של 'אזרחות פורטוגלית עלות' היא פשוטה. היעדר ניסיון והיכרות עם המערכת שווה מחיר יקר. וגם הטיסות לא זולות. אז איך להוציא דרכון לאירופה? תפנו לחברת פספורטים, החברה המובילה בישראל בהשגת אזרחות במסלול הפורטוגלי ובנושא זכאות לאזרחות פורטוגלית.

וכמה זה עולה בתכלס?
על השאלה הזו המומחים בפספורטים יוכלו לענות לכם אחרי שיבדקו כמה משתנים ספציפיים. ראשית, הם יוודאו שאתם אכן זכאים להתחיל במסלול האזרחות. את הבדיקה הזו פספורטים מבצעת בחינם. חוקר גנאלוגי יבצע מולכם ראיון טלפוני בו ישאל אתכם פרטים על מקור המשפחה.

המידע יעובד ותוך ימים יחזרו אליכם נציגי פספורטים לגבי מצב הזכאות שלכם בנושא זכאות לדרכון פורטוגלי. במידה ואתם זכאים תוכלו לבחור להמשיך בתהליך כלקוחות פספורטים ובתוך שנה עד שנה וחצי תהיו עם דרכון פורטוגלי. כל זה בלי שהייתם צריכים לעזוב את גבולות ישראל (!) וכמה זה עולה? לא נשאיר אתכם במתח. התהליך כולו לא יעלה פחות מעשרת אלפים שקלים, אבל גם לא יותר מחמש עשרה אלף שקלים.
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day