אזרחות פורטוגלית

אם עד לפני שנים בודדות, רובינו חשבנו שדרכון אירופאי זה משהו שאנחנו רק יכולים לחלום עליו, בשנת 2015, החלום הזה נהיה הרבה יותר נגיש ובר הגשמה עבור מעל למיליון ישראלים.
הסיבה לכך טמונה בתיקון לחוק שעבר בספרד ובפורטוגל ועל פיו, יהודים אשר יוכיחו כי הם צאצאים של מגורשי ספרד, יהיה זכאים לקבלת אזרחות פורטוגלית או ספרדית. 
מכיוון שעל פי נתונים קרוב ל-2 מיליון ישראלים הם נצר למגורשי ספרד, עכשיו כל שנשאר לעשות זה להוכיח את הקשר. 
אז נכון שההוכחות הן לא פשוטות ובכדי לקבל אזרחות פורטוגלית, יש להציג תעודות ומסמכים שונים אשר יוכיחו שקשר זה אכן קיים. 
יחד עם זאת, כיום ניתן להיעזר בחברות חיצוניות מקצועיות שזהו תחום התמחותן – חברות אלו מחזיקות בידע ובכלים לסייע ללקוחותיהם להשיג את כל המסמכים הנדרשים. 

זכאות לדרכון אירופאי

בדיקת זכאות לדרכון אירופאי - השלב הראשון בדרך לקבלת דרכון אירופאי היא בדיקת הזכאות – חשוב לציין שלמרות שרבים מיוצאי מרוקו הינם בעלי זכאות לדרכון, עדיין לא מדובר בכולם ולכן, חשוב לערוך מספר בדיקות מקדימות על מנת לראות אם קיים סיכוי לקבלת הזכאות – וכמובן, בהמשך הדרך לפעול על מנת לממש את אותה הזכות.
בדיקת הזכאות מהווה כאמור את השלב הראשון, כאשר השלבים הבאים יהיו השגת כל המסמכים הנדרשים לקבלת הדרכון, סידורם בצורה הנכונה וכמובן, התנהלות מול כל הגורמים הרלוונטיים בדרך להשגת המטרה.

בוחרים בחברה הנכונה
אם אתם מעוניינים לבצע בדיקת זכאות לדרכון אירופאי ולהתחיל לפעול על מנת להוציא אזרחות פורטוגלית – כאשר משם, השלב לקבלת דרכון אירופאי תהיה קצרה, חברת "פספורטים" תהווה ככתובת הנכונה עבורכם למטרה. 
עם  ניסיון עשיר וידע מקיף בכל שלבי התהליך – החל משלב בדיקת הזכאות המקדימה ועד לשלב המיוחד של קבלת אזרחות פורטוגלית. 

צוות החברה ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יסייע בהשגת המסמכים והתעודות, ייעץ ויכוון אתכם לגבי פעולות שונות אותם אתם צריכים לעשות, וידאג לקצר תהליכים ושאתם נמצאים על השביל הנכון בדרך לקבלת האזרחות המיוחלת ובשלב הבא גם את הדרכון. 
לפרטים נוספים ושאלות לגבי אזרחות פורטוגלית מוזמנים ליצור קשר עם חברת "פספורטים". 

 

 
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day