דרכון אירופאי

דרכון אירופאי טומן בחובו שפע של תועלות עבור המחזיקים בו, וזה נכון ל-28 המדינות באירופה אשר חברות באיחוד האירופי. 
האיחוד האירופאי הוא למעשה התאגדות של המדינות המדוברות, אשר רובן חולקות מטבע אחיד, חוקים אחידים, כלכלה משותפת ועוד..
בעלי אזרחות אירופאית, נהנים מאפשרות בחירה באיזו מדינה הם רוצים לחיות, לעבוד, ללמוד או להשתקע. 
אלו הם כנראה רק חלק מהסיבות בגינן כל כך הרבה ישראלים שואפים להחזיק באותו דרכון אירופאי. 
גם אם אין להם כוונה לעבור בטווח הזמן הנראה לעין לחיות במדינה אירופאית או לעזוב את הארץ, עדיין, עצם העובדה שיש להם את האפשרות הזאת, מעניקה שקט נפשי וביטחון – במקרים רבים המחשבה היא שאם חלילה מדינת ישראל תמצא את עצמה במצב ביטחוני קשה ומורכב, תהיה להם ולמשפחתם האפשרות לחיות במקום אחר – ולו רק לתקופת זמן קצרה.
 

הוצאת אזרחות פורטוגלית 

עושים צעדים לעבר הדרכון האירופאי - בשנת 2015 נפתח צוהר משמעותי עבור ישראלים רבים לקבלת דרכון אירופי – וזאת בעקבות תיקון חוק אשר עבר בספרד ופורטוגל, על פיו מי שיוכיח שהוא צאצא של מגורשי ספרד, יוכל לקבל אזרחות פורטוגלית או ספרדית. 
כמובן, שההליך לקבלת האזרחות הוא הליך מורכב, אשר מצריך הצגת תעודות ומסמכים שונים, בקיאות בשפה וזיקה לתרבות באותה המדינה – אך כאמור, גם אם הבירוקרטיה נראית מורכבת, כיום, ניתן לקבל סיוע מקצועי מחברות ייעודיות, אשר מבצעות את רוב הפעולות הבירוקרטיות המורכבות עבור הלקוחות. 
אז כמובן, כצעד ראשון, כל מי שמעוניין ליהנות מכל ההטבות הרבות הטמונות בדרכון אירופאי, כדאי ליצור קשר עם אחת מאותן חברות על מנת לוודא את נושא הזכאות – ובמידה וקיימת זכאות שכזאת, ניתן יהיה להתקדם לשלבים הבאים בסיועה של אותה החברה. 

הוצאת אזרחות פורטוגלית
אם יש לכם יסוד להאמין שאתם צאצאים ליוצאי פורטוגל, אין שום סיבה שלא תנקטו בפעולות בדרך לקבלת אזרחות פורטוגלית כמו גם דרכון אירופאי. 
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "פספורטים" וצוות החברה יבצע את מרבית העבודה עבורכם – אתם כלל לא תצטרכו לצאת מהבית. לפרטים נוספים והתחלת התהליך של קבלת דרכון אירופאי, צרו קשר עם "פספורטים" וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלה. 

 

 
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day