דרכון ספרדי

בשנת 2015 בעקבות הסדר החוק שעבר בספרד ובפורטוגל, על פיו יהודים אשר יוכיחו כי הם צאצאים למגורשי ספרד יוכלו לקבל דרכון ספרדי או פספורט פורטוגלי, נוצר עניין רב בנושא, כאשר ישראלים רבים מצאו את עצמם מתעניינים בשאלה אם הם זכאים וחלק אף החלו לעשות צעדים בכדי לממש את הזכות ולקבל את הדרכון המיוחל. 
אז בגדול, חשוב שמי ששואל את עצמו אם הוא זכאי לדרכון ספרדי ידע כי אם הוא צאצא ליוצאי המדינות הבאות: תוניס, מרוקו, מצרים, אלג'יריה, לבנון, יוון, סוריה, טורקיה ובולגריה, הוא ככל הנראה גם צאצא של מגורשי ספרד ובאפשרותו להתחיל בהליך הסדרת האזרחות. 
 

פספורט פורטוגלי

הליך קבלת הדרכון הספרדי נחשב הליך לא פשוט (ומורכב יותר מאשר הליך קבלת פספורט פורטוגלי). בין התנאים בהם צריך לעמוד בכדי לקבל את הדרכון: הוכחת בקיאות בשפה, ההיסטוריה והחוקה הספרדית וזאת כמובן, לצד הצגת תעודות ומסמכים רלוונטיים. 
חשוב לציין שלקטינים ולמבוגרים מעל גיל 70 ההליך הינו פשוט יותר מכיוון שהם לא יידרשו לעבור את מבחני התרבות, השפה והחוקה – אלא רק לעמוד במספר תנאי סף יחסית בסיסיים. 
בכל מקרה, בכדי לקצר תהליכים ולעבור את כל השלבים בדרך לקבלת דרכון ספרדי בצורה יחסית "חלקה" רוב מגישי הבקשה יפנו בדרך כלל לחברה מקצועית המתמחה בתחום, על מנת שזאת תייעץ, תכוון אותם ותלווה אותם לאורך כל השלבים הנדרשים בדרך לקבלת הדרכות המיוחל. 

ליווי מקצועי כל הדרך לדרכון ספרדי
דרכון ספרדי טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות – כידוע, ספרד ופורטוגל הם חלק ממדינות האיחוד האירופאי ולכן, המחזיקים בדרכון ספרדי נהנים מכל היתרונות אשר טמונים בדרכון אירופאי. 
בכדי לצלוח את הדרך הלא פשוטה ולקבל בסופו של דבר את הדרכון המיוחל, כדאי לא להתפשר על פחות מהסיוע המקצועי ביותר אותו ניתן לקבל ובדיוק במקום זה חברת "פספורטים" נכנסת לתמונה, על מנת להעניק לכם שירות של ייעוץ, ליווי וסיוע בכל השלבים הנדרשים עד לקבלת האזרחות והדרכון. 

לקבלת פרטים נוספים ולנקיטת הצעד הראשון בדרך לקבלת דרכון ספרדי, מוזמנים ליצור קשר עם "פספורטים". 

 

 
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day