דרכון פורטוגלי

מאז שנת 2015, השנה בה אושרה בפורטוגל תוספת לחוק על פי יהודים יכולים להיות זכאים לאזרחות פורטוגלית במידה ויוכיחו כי הם צאצאיהם של מגורשי ספרד, יותר ויותר ישראלים, פועלים בכדי ליישם את הזכות הזאת לקבלת דרכון פורטוגלי. 
אך גם כיום, מספר שנים אחרי שתוספת החוק אושרה, ישנם עדיין מאות אלפי ישראלים שלא ניצלו את זכאותם ונקטו בפעולות על מנת לקבל את הדרכון. 
אז אם גם אתם יוצאי מדינות כמו תורכיה, מרוקו, אלג'יר, סוריה, מצרים ויוון, מאוד יכול להיות שגם אתם זכאים לקבלת דרכון פורטוגלי וכל מה שאתם צריכים לעשות כשלב ראשון, זה פשוט לפעול על מנת לברר את הזכאות ובמידה וכן, לבצע את הפעולות הנדרשות על מנת לממש את   אותה הזכאות – כידוע, הדרכון הפורטוגלי הוא דרכון אירופאי לכל דבר ועניין, מה שמבטיח שפע של יתרונות
 

דרכון פורטוגלי מישהו קיבל 

היתרונות של דרכון פורטוגלי - פורטוגל הינה חברה באיחוד האירופי, כך שדרכון פורטוגלי הוא למעשה דרכון אירופאי אשר טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות ובין היתר: אפשרות להתגורר במדינות השונות החברות באיחוד וזאת ללא צורך בקבלה של אישור מיוחד. אפשרות לעבוד באירופה. אפשרות ללמוד לימודים אקדמאיים במדינות החברות באיחוד ואף ליהנות ממגוון הטבות כגון: מלגות, עזרה במימון שכר הדירה, קבלת דמי מחייה ועוד..
יתרון נוסף נוגע לאפשרות לבקר במדינות כמו ארצות הברית ואוסטרליה מבלי הצורך להוציא ויזה. 
אם אתם מתכננים לרכוש נדל"ן באירופה, דרכון פורטוגלי, יאפשר לכם לבצע את הרכישות מבלי צורך בעזרה ואף ליהנות מהטבות מס שונות. 
אין כל ספק שמדובר ברשימת יתרונות מכובדת שכל אחד היה מבקש ליהנות מהם והחדשות הטובות הן כאמור, שמשנת 2015 הרבה אנשים אכן יכולים. 

דרכון פורטוגלי מישהו קיבל?
אם אתם תוהים האם מישהו הרוויח בפועל מאותו תיקון חוק של שנת 2015 אז התשובה היא כן. ישראליים רבים הצליחו לעבור בהצלחה את התהליכים הבירוקרטיים הנדרשים לצורך קבלת הדרכון וגם השיגו אותו.

אז אם גם אתם מעוניינים בקבלת דרכון פורטוגלי, או בנושא דרכון פורטוגלי שמות משפחה רלוונטיים, מוזמנים ליצור קשר עם חברת "פספורטים" ולעשות צעד חשוב ומשמעותי בדרך לקבלת הדרכון ומימוש של כל היתרונות המהווים חלק ממנו. 

 

 
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day