הוצאת דרכון לפורטוגל לישראלים

כאחד מעשרים ושמונה הדרכונים שמעניקים למחזיקים בהם אזרחות אירופאית מלאה, על כל המשתמע מכך, הוצאת דרכון לפורטוגל לישראלים הפכה לאקט נפוץ ופופולרי.

הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד
הסיבה שדרכון פורטוגל לישראלים הפך לטרנד מאוד נפוץ קשורה לכך שעבור יהודים רבים ממוצא מזרחי דרכון פורטוגל לישראלים הוא היום האופציה הכי ריאלית לקבלת אזרחות אירופאית. מה הסיבה?

הסיבה קשורה לחקיקה חדשה שמאפשרת לצאצאי מגורשי ספרד לקבל אזרחות בספרד ופורטוגל. למה פורטוגל? ובכן, למרות שצו הגירוש המקורי ניתן ב-1492 בספרד, גם יהודי פורטוגל הושפעו ממנו. למעשה, רוב יהודי ספרד עקרו תחילה לפורטוגל, שלאחר 5 שנים הלכה בעקבות ספרד, וב-1497 העמידה בפני היהודים ברירה: עזיבה מיידית של המדינה או התנצרות מאונס. רבים עזבו באותה נקודת זמן ולאורך כל המאה ה-16 נמשך זרם של אנוסים שעזבו את פורטוגל, חזרו ליהדות והקימו קהילות חדשות בעיקר לאורך חופי צפון אפריקה ושטחי האימפריה העות'מאנית. לכן, הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד, היא היום האופציה המועדפת של יהודים ספרדים לקבל אזרחות אירופאית.

איך מקבלים דרכון ליוצאי ספרד?
לפני שאתם רצים להקליד במנועי החיפוש את המילים: 'דרכון פורטוגל לישראלים', כדאי שתדעו שהדרך המהירה, הבטוחה והמשתלמת ביותר להוצאת דרכון לפורטוגל לישראלים, היא באמצעות חברה שמתמחה בנושא כמו, למשל, חברת פספורטים.
חברת פספורטים מתמחה בהוצאת דרכון לפורטוגל לישראלים.

החברה מפעילה מערך של מומחים גנאלוגיים ומשפטנים שאמונים על ביסוס הזכאות והכנת התיק שיוצג בפני הרשויות בפורטוגל. חלק מאנשי החברה ממוקמים דרך קבע בפורטוגל ופועלים ישירות אל מול נציגי הקהילה היהודית שאחראים על הענקת הזכאות העקרונית ואל מול רשויות הממשל שאחראים לשאר התהליך הבירוקרטי שבסופו מחכה – דרכון פורטוגל לישראלים.

פספורטים מציעה לכם לערוך בדיקת זכאות בחינם. אחרי שמומחי החברה מגיעים למסקנה שהבקשה תתקבל, תוכלו להמשיך בהליך בסיוע פספורטים ובעוד כשנה וחצי יהיה לכם דרכון פורטוגלי ביד. ההליך כולו עולה לא יותר מחמש-עשרה אלף שקלים. נסכם, כשהשאלה העומדת על הפרק היא – איך מקבלים דרכון ליוצא ספרד?  התשובה היא – חברת פספורטים.
 
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day