קבלת דרכון לפורטוגל

מי שכבר עבר תהליך מפרך של הוצאת אזרחות זרה יודע שהרגע הזה בו מקבלים את הפנקס המהודר עם החותמות המסולסלות הוא רגע מרגש. ההתרגשות הזו, כמובן, קיימת גם בזמן קבלת דרכון לפורטוגל, אבל התהליך עצמו עשוי להתגלות מפרך הרבה פחות.

קבלת פספורט ליוצאי ספרד
חשוב להבין שהליך קבלת פספורט פורטוגלי עבור יהודים ישראלים שונה מהותית מכל הליך התאזרחות אחר במדינות האיחוד האירופאי. במידה מסוימת הוא מזכיר את הליך קבלת פספורט ספרדי – כי כמוהו הוא מתבסס על חקיקה ייחודית שמאפשרת קבלת פספורט ליוצאי ספרד.

כמו במקרה הספרדי גם הליך קבלת דרכון לפורטוגל מושתת על מתן זכאות לאזרחות לצאצאי היהודים מגירוש ספרד ב-,1492 שגם פורטוגל מילאה תפקיד היסטורי במהלך שבסופו לא נותרו יהודים (שאינם אנוסים) בחצי האי האיברי. אפילו מנגנון קביעת הזכאות  הראשונית זהה ומתבסס על הוכחת זיקה לאחד מאלפי שמות משפחה של יהודים שישבו בספרד לפני הגירוש ונמצאים ברשימה מאוחדת שמהווה נספח לחוק הפורטוגלי והספרדי כאחד. אבל בשונה מהליך קבלת פספורט ספרדי, בו נדרשת בחינה בספרדית והתנהלות בירוקרטית על אדמת ספרד, הליך קבלת פספורט פורטוגלי הרבה יותר גמיש ונגיש. ובכך הוא לא דומה לאף הליך אחר של קבלת אזרחות אירופאית.

קבלת דרכון לפורטוגל בלי לצאת מהבית
הגמישות של החוק בפורטוגל מאפשרת, תיאורטית, למבקש הבקשה לעבור את כל התהליך בלי לצאת מהבית. אבל כדי שזה יקרה כדאי להיעזר בשירותיהם של המומחים לקבלת דרכון לפורטוגל – אנחנו מדברים על חברת פספורטים, שדואגת גם לעניין אזרחות פורטוגלית מחיר.

חברת פספורטים היא היום הגורם הכי מוסמך ומנוסה בישראל בליווי של מי שמעוניין להוציא אזרחות אירופאית. החברה מתמקדת בעיקר בהליך קבלת דרכון לפורטוגל ונותנת מענה מלא והוליסטי לכל ישראלי ששוקל להוציא אזרחות פורטוגלית. החברה מציעה בירור גנאלוגי ראשוני בחינם, במהלכו יעבור המבקש תחקיר טלפוני אודות תולדות משפחתו, ובהנחה שהתשובה תהיה חיובית פספורטים מציעה ללוות ולייצג אתכם לאורך ההליך המלא, שלוקח בממוצע כשנה וחצי, שבסופו תוכלו להיות בעליו הגאים של דרכון פורטוגלי.
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day