שירותים

פספורטים מספקת שירותי בירור זכאות, ליווי וייצוג בהליכים של בקשת אזרחות בספרד ופורטוגל. החברה פועלת בגישה הוליסטית ומאפשרת לכם להיעזר בשירותיה מהבירור הראשוני של הזכאות ועד קבלת הדרכון ביד. כך זה עובד שלב אחר שלב:

1. בירור זכאות ראשוני
שירות הניתן באופן של ראיון טלפוני, אותו יבצע עם המבקש גנאלוג מומחה של חברת פספורטים. הגנאלוג יחקור אתכם וייקח מכם פרטים על שם המשפחה ושמות המשפחה של ההורים והסבים. הוא ישאל מאיזו קהילה הגיעו וינסה לדלות מכם פרטים נוספים. בהמשך, בתום השיחה, הוא ינתח את המידע ויצליב אותו מול מאגרי הנתונים המיוחדים שעומדים לרשותו ובתוך ימים תקבלו הערכה ראשונית על סיכוי הבקשה שלכם להתקבל. הניסיון המצטבר מראה שבמידה והמבקש נתן מידע מהימן ולא הסתיר מידע (כמו רישום פלילי) והערכת הגנאלוגים של פספורטים חיובית אישור הזכאות למעשה מובטח.

2. התנעת התהליך וקבלת אישור עקרוני
מי שיבחר להתקדם יגלה שבפספורטים לא מבזבזים זמן. תחילה ייבחר המסלול (ספרד או פורטוגל), אחרי איסוף המסמכים הדרושים לבניית התיק, החתמה נוטריונית של המבקש על ייפוי כוח ותרגום החומר לספרדית או פורטוגלית, יוגש החומר לעיון נציגי הקהילה היהודית בספרד ופורטוגל המופקדים על מתן האישור העקרוני לזכאות. ההליך הזה לוקח כמה שבועות, אך מרגע קבלת האישור העקרוני הדרך לדרכון למעשה סלולה. ההיכרות של פספורטים  עם ההליך והעובדה שיש לה עובדים בשטח שעובדים מול נציגי הקהילה, הופכים את השלב הקריטי הזה בתהליך להרבה יותר פשוט.

3. הוצאת האזרחות
בשלב הזה המסלול הפורטוגלי והמסלול הספרדי מתנהלים בדרך אחרת.
המסלול הפורטוגלי הוא בעיקרו בירוקרטי, הדורש הנפקת תעודות אצל נוטריון. השירות המקצועי של פספורטים למעשה עושה את כל העבודה עבורכם אל מול השלטונות בפורטוגל – כשאתם, לצורך העניין, לא צריכים לצאת מהבית.
 


מידע נוסף:


המסלול הספרדי מורכב יותר ודורש לעבור מבחן בקיאות בשפה הספרדית. בנוסף, המסלול הספרדי דורש נוכחות פיזית של המבקש בספרד בחלק משלבי התהליך.

הנציגים של פספורטים ערוכים לסייע למי שבוחר במסלול הזה גם במהלך הביקור במשרדי הרשמים בספרד.

בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-542
או מלאו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-33-80-542
 
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה


 

פספורטים - פספורט ליוצאי ספרד
 

 

שעות פעילות
א’-ה’  9:00-18:30 | יום ו' 9:00-14:00
 
calendar, calendar, schedule, date, time, day